Deco tipy

nov, 22 2023 | Deco tipy

Koberec okrúhly alebo obdĺžnikový? Vykonanie správnej voľby pre váš priestor

Viete, jedným z najčastejších dizajnových dilem je večná debata medzi výberom okrúhleho alebo obdĺžnikového koberca. Kto by pomyslel, že tvar koberca môže vyvolať toľko úvah? Ale verte mi, je to tak. Dnes sa ponoríme do tejto dizajnovej záhady a zistíme, čo je najlepšie pre váš priestor.

čítajte viac
aug, 2 2023 | Deco tipy

Lacná rekonštrukcia kúpeľne - 5 jednoduchých spôsobov, ako získať nový interiér

Chcete premeniť svoju starú kúpeľňu na svieži a príjemný priestor bez toho, aby ste museli zaplatiť? Rekonštrukcia kúpeľne nemusí byť nákladná záležitosť. S trochou kreativity a strategického plánovania môžete dosiahnuť ohromujúcu premenu kúpeľne a zároveň zostať s menším rozpočtom. 

čítajte viac
máj, 16 2023 | Deco tipy

Ako si vybrať farbu koberca - od útulných neutrálnych vzorov až po žiarivé farebné akcenty

V tomto článku sa vydáme na vzrušujúcu misiu s cieľom odhaliť tajomstvo výberu ideálneho odtieňa koberca. Ako umelec s paletou sa ponárame do ríše kobercov, kde má každý odtieň silu roznietiť teplo, vyjadriť osobnosť a vytvoriť harmonické útočisko. 

čítajte viac
feb, 22 2023 | Trendy a Inšpirácie

Módne koberce 2023 - trendy, ktoré dodajú vašim podlahám šmrnc

Chcete zistiť , aké vzory, farby a štýly kobercov budú tento rok trendy? Od odvážnych vzorov až po jemné textúry, tieto koberce dodajú štýl a sofistikovanosť každej miestnosti vo vašej domácnosti. Pripravte sa na štýlovú aktualizáciu - tieto koberce budú v roku 2023 určite vynikať!

čítajte viac