Blog kobercomat.sk stránka 3

dec, 1 2021 | Deco tipy

Ako si vybrať pohodlné kreslo k písaciemu stolu?

Práca pri písacom stole sa pre niektorých z nás stala každodennou rutinou. Stolička je neoddeliteľnou súčasťou kancelárie. Stále dlhšia doba strávená pred obrazovkou počítača je príčinou mnohých problémov s chrbtom. Preto je dôležité pohodlné a kvalitné kancelárske kreslo.

čítajte viac
sep, 13 2021 | Trendy a Inšpirácie

Ako zariadiť terasu pred domom?

Terasa pred domom je skvelý spôsob, ako si užívať vonkajší obytný priestor. Zvyšuje tiež hodnotu vášho domu. Vzhľadom na to, že ide o vonkajší priestor, máte možnosť vytvoriť niečo jedinečné a osobné. Zaujíma vás, ako dokončiť terasu? Dovoľte, aby sme vám poradili! Tu je niekoľko nápadov na usporiadanie terasy v rôznych štýloch.

čítajte viac
aug, 17 2021 | Trendy a Inšpirácie

Marocké koberce – originálna výbava interiéru

Marocké koberce sú výnimočné a výrazné prvky, ktoré dodajú každému priestoru prekvapivý charakter. Vďaka originálnemu dizajnu a farbám budú skvelým doplnkom do interiéru skutočných dizajnových nadšencov. Povieme vám, ako si vybrať marocký koberec do priestoru bez ohľadu na štýl jeho dizajnu.

čítajte viac
júl, 8 2021 | Trendy a Inšpirácie

Boho koberce – jedinečná atmosféra v umeleckom vyhotovení

Interiérový dizajn v štýle boho je v súčasnosti jedným z najobľúbenejších. Dôvodom je absencia prísnych noriem a pravidiel pri navrhovaní priestorov v tomto štýle. Táto tvorivá sloboda nám pri plánovaní umožňuje popustiť uzdu fantázii.

čítajte viac