Samolepiace obkladové panely PVC

Nástenné vinylové panely s ľubovoľným vzorom

Možnosť potlače akéhokoľvek vzoru je mimoriadne dôležitou výhodou našich vinylových panelov. To nám dáva možnosť vybrať si panely z neobmedzeného množstva motívov. Podľa našich preferencií a dizajnu miestnosti, v ktorej ich chceme použiť, si môžeme vybrať panely s motívom dreva, betónu, mramoru, prírody, mozaiky, krásnych orientálnych vzorov, abstrakcií a dokonca aj detskými motívmi. Vďaka tejto ľubovoľnej tlače a širokej škály motívov určite nájdeme samolepiace nástenné panely do našej izby, kúpeľne alebo kuchyne. Je tiež mimoriadne dôležité, aby elegantný vzhľad a špecifickosť dekoratívnych nástenných panelov umožnili ich použitie v akejkoľvek miestnosti.

Bezpečné a odolné nástenné PVC panely

Veľmi dôležitou otázkou pri výbere vinylových panelov na stenu sú aj ich vlastnosti. Jedným z najdôležitejších je odolnosť proti vlhkosti, čo znamená, že ich stále častejšie používame ako alternatívu k tradičným keramickým obkladom v takých miestnostiach, ako je kuchyňa alebo kúpeľňa. To isté platí aj pre ostatné miestnosti, ako je jedáleň, obývačka či detská izba. PVC panely sú tiež odolné proti poškriabaniu a oderu. Použitie kvalitných materiálov a digitálna tlač zaručuje ich odolnosť a elegantný vzhľad.

Vinylové panely ako dekorácia stien v obývacej izbe, kuchyni a kúpeľni

Samolepiace vinylové panely sú mimoriadne zaujímavým a efektívnym spôsobom, ako dokončiť moderný interiér. Najčastejšie sa používajú na dekoráciu steny za televízorom, stien v kuchyni nad linkou a na dekoráciu stien v kúpeľni. (Naše vinylové panely nie sú určené na montáž do sprchovacieho kúta!) Interiéroví dekoratéri ich čoraz častejšie využívajú v najprestížnejších a najmódnejších interiéroch. Poskytujú úžasný vizuálny efekt a sú základom pre ďalšie úpravy v interiéri. Vďaka rôznorodosti prevedení je možné vinylové panely na stenu použiť v miestnostiach zariadených v modernom, industriálnom, ale aj klasickom či retro štýle. Vinylovými panelmi vieme obložiť aj existujúcu dlažbu v kuchyni alebo kúpeľni. Môžeme po nich siahnuť aj pri plánovaní zariaďovania nového interiéru a klasické dekorácie nahradiť PVC panelmi. Univerzálnosť vinylových panelov tiež umožňuje ich použitie bez ohľadu na štýl, v ktorom si byt zariaďujeme. Samolepiace vinylové panely s motívom betónu sa budú skvele hodiť do bytov klasického, loftového či industriálneho štýlu, prípadne do priemyselných miestností a skladov. Práve tam najlepšie vyzerajú motívy surového betónu alebo plechu, na podlahe alebo na stenách. Na druhej strane, v moderných interiéroch môžete použiť nástenné vinylové panely s abstraktnými motívmi, mramorovými alebo geometrickými vzormi. Tradicionalistom, ktorí majú radi klasický, retro či vintage štýl, odporúčame PVC panely s krásnymi a farebnými orientálnymi vzormi, motívom portugalskej keramiky alebo panely s rastlinnými a kvetinovými vzormi. Ako vidíte, široký výber motívov a nepochybné výhody samolepiacich nástenných panelov nám dávajú možnosť vytvoriť zaujímavú výzdobu stien prakticky v každej miestnosti. Samolepiace nástenné vinylové panely sú nápadom na rýchlu metamorfózu stien v kuchyni alebo kúpeľni. Je to skvelé riešenie pre ľudí, ktorí chcú osviežiť miestnosť, zachovať krásny vzhľad a nečakať príliš dlho na výsledky.