Blog kobercomat.sk

feb, 22 2023 | Trendy a Inšpirácie

Módne koberce 2023 - trendy, ktoré dodajú vašim podlahám šmrnc

Chcete zistiť , aké vzory, farby a štýly kobercov budú tento rok trendy? Od odvážnych vzorov až po jemné textúry, tieto koberce dodajú štýl a sofistikovanosť každej miestnosti vo vašej domácnosti. Pripravte sa na štýlovú aktualizáciu - tieto koberce budú v roku 2023 určite vynikať!

čítajte viac
nov, 18 2022 | Deco tipy

Montáž samolepiacich vinylových obkladov na stenu – v spolupráci s @projectwood_diy

Už vás nebavia staré keramické obkladačky, chceli by ste v kuchyni niečo zmeniť, ale nechcete robiť veľkú rekonštrukciu? Je to jednoduché! V spolupráci s @projectwood_diy vám ukážeme, ako môžete pomocou samolepiacich panelov zmeniť dekor celého priestoru.

čítajte viac
sep, 19 2022 | Interiéry

Zariadenie do kancelárie – nábytok, vybavenie a doplnky

Navrhnúť kanceláriu, ktorá osloví celý tím, nie je vôbec jednoduché. Toľko ľudí, toľko vecí, ktoré majú radi a ktoré ovplyvňujú ich pohodlie v práci. Ako teda prispôsobiť kancelárske priestory tak, aby sa stali pohodlným pracoviskom a mali pozitívny vplyv na produktivitu zamestnancov? Pozrite si naše tipy!

čítajte viac
júl, 14 2022 | Interiéry

Interiéry záhradných domčekov pre deti – tipy a nápady

Umiestnenie dreveného alebo plastového domčeka v záhrade je perfektným spôsobom, ako vytvoriť pre vaše dieťa fantastický priestor na hranie. Predstavujeme lacné a komplexné spôsoby, ako vyzdobiť záhradný domček pre vaše dieťa.

čítajte viac