Blog kobercomat.sk

máj, 18 2022 | Deco tipy

Ako zariadiť balkón? Nápady a praktické rady

Balkón je jedným z najlepších prvkov panelového domu. Zabezpečuje čerstvý vzduch a priestor na oddych. Oplatí sa navrhnúť ho tak, aby sa stal miestom oddychu od každodenného života a náhradou za záhradnú atmosféru. V tomto článku sa dozviete, ako zariadiť balkón tak, aby bol funkčný a krásny.

čítajte viac
mar, 23 2022 | Trendy a Inšpirácie

Samolepiace vinylové panely – vynikajúca alternatíva klasických dekoratívnych materiálov

Vinylové obklady sú fantastickou alternatívou nekonečných a nákladných rekonštrukcií a dokonalým doplnkom často využívaných obytných a komerčných priestorov.

čítajte viac
dec, 1 2021 | Deco tipy

Ako si vybrať pohodlné kreslo k písaciemu stolu?

Práca pri písacom stole sa pre niektorých z nás stala každodennou rutinou. Stolička je neoddeliteľnou súčasťou kancelárie. Stále dlhšia doba strávená pred obrazovkou počítača je príčinou mnohých problémov s chrbtom. Preto je dôležité pohodlné a kvalitné kancelárske kreslo.

čítajte viac
aug, 17 2021 | Trendy a Inšpirácie

Marocké koberce – originálna výbava interiéru

Marocké koberce sú výnimočné a výrazné prvky, ktoré dodajú každému priestoru prekvapivý charakter. Vďaka originálnemu dizajnu a farbám budú skvelým doplnkom do interiéru skutočných dizajnových nadšencov. Povieme vám, ako si vybrať marocký koberec do priestoru bez ohľadu na štýl jeho dizajnu.

čítajte viac