Blog kobercomat.sk

nov, 18 2022 | Deco tipy

Montáž samolepiacich vinylových obkladov na stenu – v spolupráci s @projectwood_diy

Už vás nebavia staré keramické obkladačky, chceli by ste v kuchyni niečo zmeniť, ale nechcete robiť veľkú rekonštrukciu? Je to jednoduché! V spolupráci s @projectwood_diy vám ukážeme, ako môžete pomocou samolepiacich panelov zmeniť dekor celého priestoru.

čítajte viac
sep, 19 2022 | Interiéry

Zariadenie do kancelárie – nábytok, vybavenie a doplnky

Navrhnúť kanceláriu, ktorá osloví celý tím, nie je vôbec jednoduché. Toľko ľudí, toľko vecí, ktoré majú radi a ktoré ovplyvňujú ich pohodlie v práci. Ako teda prispôsobiť kancelárske priestory tak, aby sa stali pohodlným pracoviskom a mali pozitívny vplyv na produktivitu zamestnancov? Pozrite si naše tipy!

čítajte viac
júl, 14 2022 | Interiéry

Interiéry záhradných domčekov pre deti – tipy a nápady

Umiestnenie dreveného alebo plastového domčeka v záhrade je perfektným spôsobom, ako vytvoriť pre vaše dieťa fantastický priestor na hranie. Predstavujeme lacné a komplexné spôsoby, ako vyzdobiť záhradný domček pre vaše dieťa.

čítajte viac
máj, 18 2022 | Deco tipy

Ako zariadiť balkón? Nápady a praktické rady

Balkón je jedným z najlepších prvkov panelového domu. Zabezpečuje čerstvý vzduch a priestor na oddych. Oplatí sa navrhnúť ho tak, aby sa stal miestom oddychu od každodenného života a náhradou za záhradnú atmosféru. V tomto článku sa dozviete, ako zariadiť balkón tak, aby bol funkčný a krásny.

čítajte viac