Blog kobercomat.sk

aug, 2 2023 | Deco tipy

Lacná rekonštrukcia kúpeľne - 5 jednoduchých spôsobov, ako získať nový interiér

Chcete premeniť svoju starú kúpeľňu na svieži a príjemný priestor bez toho, aby ste museli zaplatiť? Rekonštrukcia kúpeľne nemusí byť nákladná záležitosť. S trochou kreativity a strategického plánovania môžete dosiahnuť ohromujúcu premenu kúpeľne a zároveň zostať s menším rozpočtom. 

čítajte viac
máj, 16 2023 | Deco tipy

Ako si vybrať farbu koberca - od útulných neutrálnych vzorov až po žiarivé farebné akcenty

V tomto článku sa vydáme na vzrušujúcu misiu s cieľom odhaliť tajomstvo výberu ideálneho odtieňa koberca. Ako umelec s paletou sa ponárame do ríše kobercov, kde má každý odtieň silu roznietiť teplo, vyjadriť osobnosť a vytvoriť harmonické útočisko. 

čítajte viac
feb, 22 2023 | Trendy a Inšpirácie

Módne koberce 2023 - trendy, ktoré dodajú vašim podlahám šmrnc

Chcete zistiť , aké vzory, farby a štýly kobercov budú tento rok trendy? Od odvážnych vzorov až po jemné textúry, tieto koberce dodajú štýl a sofistikovanosť každej miestnosti vo vašej domácnosti. Pripravte sa na štýlovú aktualizáciu - tieto koberce budú v roku 2023 určite vynikať!

čítajte viac
nov, 18 2022 | Deco tipy

Montáž samolepiacich vinylových obkladov na stenu – v spolupráci s @projectwood_diy

Už vás nebavia staré keramické obkladačky, chceli by ste v kuchyni niečo zmeniť, ale nechcete robiť veľkú rekonštrukciu? Je to jednoduché! V spolupráci s @projectwood_diy vám ukážeme, ako môžete pomocou samolepiacich panelov zmeniť dekor celého priestoru.

čítajte viac