Blog kobercomat.sk

feb, 20 2024 | Deco tipy

Ako zakryť staré dlaždice na stene? Jednoduché tipy na osvieženie interiéru

Si niekedy pozrel na svoje staré dlaždice a pomyslel si: „Keby som im len mohol dať nový vzhľad bez nutnosti ich odstraňovania?” No, máš šťastie, pretože máme pre teba ideálne riešenie!

čítajte viac
nov, 22 2023 | Deco tipy

Koberec okrúhly alebo obdĺžnikový? Vykonanie správnej voľby pre váš priestor

Viete, jedným z najčastejších dizajnových dilem je večná debata medzi výberom okrúhleho alebo obdĺžnikového koberca. Kto by pomyslel, že tvar koberca môže vyvolať toľko úvah? Ale verte mi, je to tak. Dnes sa ponoríme do tejto dizajnovej záhady a zistíme, čo je najlepšie pre váš priestor.

čítajte viac
aug, 2 2023 | Deco tipy

Lacná rekonštrukcia kúpeľne - 5 jednoduchých spôsobov, ako získať nový interiér

Chcete premeniť svoju starú kúpeľňu na svieži a príjemný priestor bez toho, aby ste museli zaplatiť? Rekonštrukcia kúpeľne nemusí byť nákladná záležitosť. S trochou kreativity a strategického plánovania môžete dosiahnuť ohromujúcu premenu kúpeľne a zároveň zostať s menším rozpočtom. 

čítajte viac
máj, 16 2023 | Deco tipy

Ako si vybrať farbu koberca - od útulných neutrálnych vzorov až po žiarivé farebné akcenty

V tomto článku sa vydáme na vzrušujúcu misiu s cieľom odhaliť tajomstvo výberu ideálneho odtieňa koberca. Ako umelec s paletou sa ponárame do ríše kobercov, kde má každý odtieň silu roznietiť teplo, vyjadriť osobnosť a vytvoriť harmonické útočisko. 

čítajte viac