Blog kobercomat.sk

dec, 1 2021 | Deco tipy

Ako si vybrať pohodlné kreslo k písaciemu stolu?

Práca pri písacom stole sa pre niektorých z nás stala každodennou rutinou. Stolička je neoddeliteľnou súčasťou kancelárie. Stále dlhšia doba strávená pred obrazovkou počítača je príčinou mnohých problémov s chrbtom. Preto je dôležité pohodlné a kvalitné kancelárske kreslo.

čítajte viac
aug, 17 2021 | Trendy a Inšpirácie

Marocké koberce – originálna výbava interiéru

Marocké koberce sú výnimočné a výrazné prvky, ktoré dodajú každému priestoru prekvapivý charakter. Vďaka originálnemu dizajnu a farbám budú skvelým doplnkom do interiéru skutočných dizajnových nadšencov. Povieme vám, ako si vybrať marocký koberec do priestoru bez ohľadu na štýl jeho dizajnu.

čítajte viac
júl, 8 2021 | Trendy a Inšpirácie

Boho koberce – jedinečná atmosféra v umeleckom vyhotovení

Interiérový dizajn v štýle boho je v súčasnosti jedným z najobľúbenejších. Dôvodom je absencia prísnych noriem a pravidiel pri navrhovaní priestorov v tomto štýle. Táto tvorivá sloboda nám pri plánovaní umožňuje popustiť uzdu fantázii.

čítajte viac
jún, 16 2021 | Trendy a Inšpirácie

Vintage koberce – pozvite do svojho domova nesmrteľný štýl interiérového dizajnu!

Vintage štýl je doposiaľ rozhodne jedným z klenotov interiérovej architektúry. Hoci retro móda ešte nevymrela, tento trend zažil minulý rok ďalší intenzívny rozmach. Ktoré vintage dekorácie sa budú hodiť do vášho interiéru? Odporúčame vintage koberce a nepochybujeme, že si ich zamilujete rovnako ako my!

čítajte viac