Podložky pod stoličku

Podložka pod kreslo

Je to individuálna záležitosť – niektorí sa rozhodujú pre plávajúce podlahy, iní drevené podlahy a ďalší pre klasické koberce. Jedna vec je istá, bez ohľadu na to, aký typ podlahy si vyberieme, mali by sme sa o ňu starať, aby nedošlo k jej poškodeniu. Používaním stoličiek a otočných stoličiek dochádza k poškrabaniu povrchu podlahy, a preto by sme mali premýšľať o vhodnej ochrane. Ako to urobiť? Zdá sa, že najlepšou voľbou bude podložka pod kreslo.

Ako vybrať vhodnú podložku pod stoličku?

Vinylová rohož je vhodná na umiestnenie pod kreslo, kuchynskú stoličku alebo kancelársku stoličku na kolieskach. Rohože vyrábame v mnohých vzoroch, aby ste ich mohli ľahšie prispôsobiť výzdobe interiéru. Takáto ochranná podložka je vyrobená z extrémne odolného vinylu. Malá hrúbka podložky nebude mať na každodenné používanie podlahy žiadny vplyv. Vďaka podložkám pod stoličku sa vyhneme poškriabaniu alebo vážnemu mechanickému poškodeniu našej podlahy. A čo viac, dobrá a pevná podložka pod kancelársku stoličku je schopná ochrániť podlahu pred nečistotami. Použitie ochrannej podložky pod kancelársku stoličku je spoľahlivejším, lacnejším a rýchlejším riešením v porovnaní s inými formami ochrany podlahy, ako je napr. lakovanie. Ak sa už rozhodnete použiť ochrannú podložku, mali by ste pri jej výbere venovať pozornosť niekoľkým dôležitým aspektom.

Pri výbere podložky pod kreslo venujte pozornosť niekoľkých aspektom

Prvým a najdôležitejším je veľkosť. Mala by zaberať priestor, kde sa s naším kreslom pohybujeme najčastejšie. Preto skontrolujte rozmery základne svojej otočnej stoličky alebo kresla. Vezmite do úvahy aj veľkosť samotného písacieho stola. Pre pohodlné používanie by mala byť podložka čiastočne skrytá pod stolom. Venujte tiež pozornosť tomu, kam posúvate kreslo. Bezpečnejšie bude počítať s rezervou, aby sme mali istotu, že nebudeme vychádzať kolieskami stoličky na podlahu. Ponúkame niekoľko formátov, ktoré by mali zabezpečiť maximálne pohodlie pri používaní. Ďalším dôležitým aspektom je materiál. Mal by byť odolný voči poškodeniu a poškriabaniu, pretože ochranná podložka je tiež dekoratívnym prvkom. Naše podložky sú vyrobené z odolnej polyesterovej tkaniny, takže si pekný vzhľad podložky a podlahy môžeme užívať po dlhú dobu.