Stolové podložky

Stolová podložka – elegantná ochrana povrchu

Ak je vaším hlavným pracoviskom písací stôl, mali by ste sa postarať nielen o vaše pohodlie, ale aj o jeho estetický vzhľad. Podložka na celý písací stôl nás ochráni pred kĺzaním listu a navyše bude pero po papieri hladko kĺzať. Pravdepodobne sa vám už viackrát podarilo pri intenzívnom používaní písacieho stola ho na niektorých miestach poškrabať alebo naň vyliať nejakú tekutinu. Ak vám záleží na estetike vášho pracoviska, stojí za to si zakúpiť stolnú podložku. Vďaka tomu budete všetky činnosti vykonávať na nej, takže je prakticky nemožné poškodiť povrch stola. Okrem estetického hľadiska sú stolové podložky schopné poskytnúť nám veľmi vysoký komfort pri každodennom používaní písacieho stola. Dokonalým príkladom kancelárskej práce môže byť ručné písanie. Ktorú podložku zvoliť pre home office?

Ktorá pracovná podložka sa osvedčí pri home office?

Predovšetkým by mala byť čo najodolnejšia voči poškriabaniu a iným poškodeniam, aby bola zaistená vysoká estetika, a to aj pri intenzívnom a dlhodobom používaní. Naše podložky, ktoré chránia povrch stola, po ňom nekĺžu, a preto sú pri používaní veľmi pohodlné. Veľké stolové podložky sú dokonalou ochranou v prípade, že používate notebook, myš alebo zápisník. Skvele ochránia stôl pri výtvarných prácach. Naše ochranné podložky vyrobené z PVC sa tiež jednoducho udržujú čisté, čo bude veľmi dôležité pri výbere stolových detských podložiek.

Vinylovú stolovú podložku možno ľahko zladiť so štýlom vášho interiéru. Pri výbere veľkosti venujte pozornosť rozmerom písacieho stola a tomu, ktorú jeho časť chcete podložkou ochrániť. Vyrábame ich v niekoľkých veľkých formátoch, takže ľahko môžete ochrániť väčšinu povrchu pracovnej dosky. Ochranná podložka vám tiež pomôže zakryť poškodený povrch stola. Namiesto nákupu nového kusu nábytku môžete pomocou podložky vizuálne osviežiť miesto, kde pracujete a učíte sa.