Vinylové panely s patchworkovými vzormi

Vinylové panely s patchworkovým motívom sú cenené najmä pre svoj originálny dizajn. Je to zaujímavá ponuka pre tých, ktorí oceňujú neštandardné riešenia a nie sú nevyhnutne fanúšikmi klasiky. Plnia nielen praktickú funkciu, ale sú aj príjemné na pohľad. Je to vďaka neobvyklým vzorom, ktoré vytvárajú úžasné kompozície na každom paneli a následne na celej podlahe.

Patchworkové motívy na vinylových podlahových paneloch

Patchworkové vinylové panely sa hodia takmer všade. Možno ich úspešne umiestniť do kuchyne, obývačky, predsiene aj spálne. Veľmi ľahko sa udržiavajú v čistote, a preto si ich vyberajú aj rodiny s malými deťmi. Vďaka dekoratívnemu charakteru samolepiacich PVC dlaždíc s patchworkovými vzormi si miestnosť nevyžaduje veľa dekorácií. Stačí ich skombinovať s jednoduchým nábytkom a jednotnými stenami. Rastliny, umelé aj živé, vyzerajú na ich pozadí skvele.

Vinylové obklady s patchworkovými vzormi sú cenené nielen pre svoj originálny vzhľad, ale aj pre jednoduchú montáž. Z tohto dôvodu sa veľa ľudí rozhoduje pre vlastnú montáž, pretože si vyžaduje len použitie základného náradia. Okrem toho sú vyrobené z materiálu, ktorý pohlcuje zvuk. To znamená, že susedia nebudú počuť chôdzu a iné činnosti každodenného života. Ďalšou výhodou vinylových panelov je ich malá hrúbka. Vďaka tomu dokonale vedú teplo a podlaha sa veľmi rýchlo zahrieva. Ich výber sa oplatí zvážiť všade tam, kde sa používa podlahové vykurovanie.