Vinylové panely s mramorovým motívom

Vinylové panely s mramorom budú vyzerať nádherne v každom modernom interiéri, najmä v tom, ktorý je zariadený v glamour štýle. Mramorové steny alebo podlahy sú luxusné, elegantné a veľmi vkusné. Pravý mramor je bohužiaľ drahý, ťažký a náročný na údržbu, takže použitie samolepiacich dlaždíc je veľmi praktické riešenie. PVC dlaždice vizuálne dokonale napodobňujú mramorové dosky. Majú odlišné, prirodzene vyzerajúce sfarbenie, ktoré sa podobá skutočnému mramoru. Vinylový panel je tiež hladký a na dotyk sa ťažko odlišuje od kameňa. Vinylové obklady s mramorovými vzormi sú však oveľa teplejšie a majú lepší vplyv na podmienky v miestnosti ako skutočný kameň.

PVC obklady s mramorovým motívom

Vinyl sa ľahko čistí a je vodovzdorný. Neabsorbuje škvrny, takže ho môžete ľahko udržiavať v dokonalej čistote. Vyznačuje sa aj svojimi zvukovoizolačnými vlastnosťami. Na rozdiel od skutočného mramoru sa vysoké podpätky na vinylovej podlahe "nezarezávajú".

Vinylové panely Mramor sú ekonomická alternatíva skutočných mramorových podláh. Ich montáž je jednoduchá, rýchla a nevyžaduje veľa času ani peňazí. Vinylové panely možno položiť prakticky na akýkoľvek podklad a rýchlo zmenia výzdobu interiéru a dodajú mu charakter. Ak chceme, aby bola miestnosť elegantná a vkusná, ideálnym riešením je mramorová podlaha z PVC dlaždíc. Lacne a ľahko to docielime pomocou vinylových panelov, ktoré sa podobajú skutočnému mramoru.