Klasické

Vinylové panely s klasickými vzormi sú skvelý nápad na osvieženie výzdoby každej miestnosti, či už je zariadená v tradičnom štýle, alebo v retro či vintage štýle. Tieto jedinečné motívy po nalepení na podlahu radikálne zmenia atmosféru miestnosti. Predstavte si, že vašu podlahu zdobí samolepiaca PVC dlažba s jedným z týchto klasických motívov. Môže to vyzerať naozaj pôsobivo.

Univerzálne vinylové panely s klasickými vzormi

PVC obklady s klasickými vzormi sú také univerzálne, že sa hodia do každej miestnosti. Samozrejme, prvá vec, ktorá vám napadne, je kuchyňa. Tu nalepené PVC obklady budú nielen pôsobivo vyzerať, ale osvedčia sa aj z hľadiska použiteľnosti. Predovšetkým sú odolné voči poškriabaniu, praskaniu a oderu. Nemusíte sa teda obávať pádu ťažkého predmetu, ktorý by zničil tradičné keramické obklady. PVC obklady s klasickými motívmi sa výborne hodia aj ako dekorácia stien v kuchyni. Ak chcete zakryť maľovanú stenu alebo staré obklady, stačí nalepiť vinylové panely. Takto premenená kuchyňa už nebude pripomínať starú výzdobu.

Samolepiace vinylové obklady s klasickými motívmi sú tiež ideálnym riešením na renováciu kúpeľne. Odstránenie starých obkladov a položenie nových obkladov je dlhá, náročná a nákladná renovácia. Vinylové panely možno lepiť rýchlo a bez renovačných prác. Ďalšou výhodou PVC obkladov je, že sú nielen odolné voči vlhkosti, ale aj oveľa teplejšie ako tradičné glazúry. Chôdza po takejto podlahe je preto oveľa pohodlnejšia.