Vinylové panely s motívom betónu

Vinylové panely s motívom betónu sú ideálne riešenie pre lofty alebo byty v industriálnom štýle. Tieto trendy v interiérovom dizajne majú svoje korene v postindustriálnych priestoroch a skladoch, takže práve strohý betón na podlahe alebo stenách v nich vyzerá skvele a vytvára najlepšie pozadie pre výrazný nábytok a dekorácie. Vinylové dlaždice vizuálne bezchybne imitujú studený materiál, ako je betón. Na rozdiel od neho sú však teplé, hladké a príjemné na dotyk. Ľahko sa udržiavajú čisté, pretože neabsorbujú nečistoty. Sú tiež odolné voči poškriabaniu. Umiestnenie samolepiacich vinylových panelov s motívom betónu v interiéri vytvára strohý dojem. Podlahy alebo steny pokryté vinylovými panelmi sú totiž teplé a dokonale ovplyvňujú tepelné podmienky v miestnosti.

Vinylová dlažba s betónovým motívom na podlahu

PVC obklady s betónovým vzorom možno položiť na akýkoľvek podklad. Ide o jednoduchú úlohu, ktorá si nevyžaduje použitie špecializovaného vybavenia, nespôsobuje neporiadok a nie je časovo ani pracovne náročná. Vďaka tomu môžeme ľahko, rýchlo a pôsobivo zmeniť výzdobu interiéru pomocou vinylových panelov. Vinylové obklady v kategórii betón majú sivé sfarbenie, ktoré je na nerozoznanie od skutočného betónu. Je vodovzdorný a dobre tlmí zvuky. Môže sa použiť na inštaláciách podlahového vykurovania.

Betón na podlahe nevyžaduje použitie kobercov – je fantastický bez akýchkoľvek dekorácií. Vytvorenie takéhoto efektu je jednoduché a praktické vďaka vinylovým panelom, ktoré sa vyznačujú odolnosťou a mnohými praktickými vlastnosťami. Preto sú vynikajúcou alternatívou skutočného betónu v moderných zariadeniach.