Vinylové koberce v marockom štýle

Prečo by ste si mali do vášho interiéru zaobstarať PVC koberce?

Koberec v marockom štýle je úplná nevyhnutnosť letnej sezóny! Geometrické kompozície, nádherné mozaiky a berberské vzory sú niečím, čo sa osvedčí v miestnostiach v boho štýle. PVC koberce na terasu sú moderným riešením pre tých, ktorí majú radi jednoduché a pohodlné riešenia. Nie každý si môže vo svojom interiéri dovoliť marocké koberce, tkané s vášňou a obetavosťou. Preto, aby sme splnili očakávania zákazníkov, sme vytvorili vinylové rohože, ktoré sa skvele osvedčia ako klasické podlahové koberce. Na rozdiel od svojich bratov sú PVC koberce vyrobené zo sklenených vlákien, ktoré nehromadia prach a mikróby. Toto je ideálne riešenie pre alergikov, ktorí potrebujú čistý priestor a priestor ľahko udržateľný v čistote. Materiál, z ktorého sú marocké koberce vyrobené, je odolný voči mechanickému poškodeniu a plesniam, takže sa tiež hodí ako dekorácia podlahy na balkóne.

Marocké koberce – horúci trend letnej sezóny

Marocká ďatelina uchváti členov domácnosti a hostí. Marocký vzor je obľúbený motív, ktorý má svoje korene v exotickom dizajne priamo zo slnečného Maroka. Koberec marocká ďatelina je častou ozdobou kuchýň, obývacích izieb a terás. Vzor ďateliny je taký jemný, že si podmaní nielen milovníkov tropického podnebia, ale aj milovníkov škandinávskych a strohých interiérov. Africký dizajn do našich domovov preniká už niekoľko rokov, či už v rustikálnych štylizáciách, alebo v podobe originálnych nástenných masiek. Koberce s marockým vzorom sú ďalším trendom, ktorý sa natrvalo udomácni v interiérovom dizajne. Choďte s módou a vyberte si z týchto kobercov ten najlepší.

Klasické alebo moderné koberce?

Hlavným dôvodom obľúbenosti vinylových rohoží je ich cena. V porovnaní s klasickými kobercami sú vinylové rohože atraktívne cenovo aj vizuálne, a to aj vďaka neobmedzenému výberu motívov a farieb. Obdĺžnikové PVC koberce sú univerzálne, hodia sa do každého interiéru a vďaka svojej malej hmotnosti ich možno ľahko premiestňovať z miesta na miesto. Vinylové koberce sú dvojakého druhu: prvý druh je úplne hladký a skvele sa hodí predovšetkým na vonkajšie použitie, napr. v záhradnom altánku alebo na terase. Tieto ochranné rohože nepremokajú, neblednú, neplesnivejú a sú odolné voči mechanickému poškodeniu, piesku, blatu a prachu. Na ich čistenie postačí vlhká handrička.