Vinylové koberce s tropickými vzory

Tropické koberce – mestská džungľa u vás doma

Tropické motívy sú doménou letného interiérového stylingu, aj keď stále častejšie sa s nimi stretávame ešte pred sezónou. Prečo je mestská džungľa jedným z najhorúcejších trendov roku 2020?

Rastlinné kompozície v interiéroch dodávajú sviežosť a energiu, zatiaľ čo farebné kvety priestor oživujú. Zelená farba upokojuje, umožňuje usporiadať si myšlienky a prebudiť predstavivosť. Mestská džungľa je trendom, ktorý má svoje korene v túžbe po kontakte s prírodou, čo je zvlášť viditeľné v súčasnom interiérovom stylingu. Vinylové koberce s tropickým motívom sa skvele hodia ako doplnok do obývacej izby alebo spálne. Ak hľadáte módne vonkajšie dekorácie, vyberte si koberec na terasu s tropickými vzormi. Vďaka svojej odolnosti proti vlhkosti sa môže používať dlhší čas. Exotické rastlinné motívy sú dobrou voľbou do pracovne, najmä ak pracujete z domu. Zelená farba nielen upokojuje a uvoľňuje, ale tiež dodáva očiam odpočinok.

Botanická výzdoba interiéru je ideálnym riešením nielen pre milovníkov rastlín, ale predovšetkým pre tých, ktorí chcú byť blízko k prírode bez toho, aby opúšťali svoj dom.