Vinylové koberce okrúhle

Okrúhle vinylové koberce – originálny doplnok interiéru

Moderné, univerzálne a ľahko čistiteľné okrúhle vinylové koberce dodajú vďaka svojej funkčnosti osobitú atmosféru každému priestoru. Vďaka svojim prednostiam sa okrúhle vinylové koberce čoraz častejšie volia ako doplnok do interiérov. V našej kolekcii vysokokvalitných PVC kobercov si každý nájde vzor zodpovedajúci jeho vkusu. Vyberte si z geometrických motívov v odtieňoch čiernej a bielej, inšpirovaných prírodou a orientálnou atmosférou.

Ozdobte interiér praktickým a okrúhlym vinylovým kobercom

Vinylové podložky sú vyrobené výhradne z plastu. Vďaka tomu na ich povrchu nevznikajú podmienky pre hromadenie prachu a vývoj patogénnych mikroorganizmov. Môžu sa preto použiť v miestnostiach, kde sa zdržiavajú alergici. Tieto rohože neobsahujú zdraviu škodlivé ftaláty. Okrúhle vinylové koberce sú praktickým dekoratívnym prvkom, ktorý dodá každému priestoru fantastickú auru. Vďaka nim vytvoríte vo vašom domove úžasný interiér pre oddych a trávenie voľného času so svojimi najbližšími.

Okrúhle vinylové koberce – módny doplnok vášho interiéru

Vinylové koberce predstavujú neobmedzenú vynaliezavosť a pokus premeniť aj tú najjednoduchšiu vec na nádherný dekoratívny prvok. PVC koberce sú z hľadiska montáže moderným a najjednoduchším spôsobom ako zvýrazniť spálňu, obývaciu izbu alebo detskú izbu. Vďaka tomu, že sú okrúhle koberce odolné, sa osvedčia aj vo vlhkých, často používaných miestnostiach, ako je kuchyňa alebo kúpeľňa. Moderný koberec je veľmi zaujímavý nástroj, vďaka ktorému môžeme vytvoriť fantastický charakter priestoru, ktorý bude priťahovať pozornosť členov domácnosti a hostí.