Vinylové koberce do kúpeľne

Kúpeľňové koberčeky – stavte na funkčnosť

Príslovie „diabol sa skrýva v detailoch“ má ešte väčší význam pri zariaďovaní interiéru. Nevhodne zvolené doplnky môžu úplne narušiť celkový dojem. Niekedy však môže jeden dobre zvolený prvok urobiť zázraky a celok vďaka nemu môže mať úplne inú tvár. Pri zariaďovaní domu alebo bytu kladieme veľký dôraz na výber vhodných farieb, nábytku alebo textúr. Často zabúdame, že sú to tie najmenšie, zdanlivo bezvýznamné predmety, ktoré našej miestnosti dodávajú nádherné čaro. Práve vďaka týmto doplnkom vyzerá celok skvele. Pozrime sa bližšie na vybavenia našej kúpeľne a venujme pozornosť tomu, akú hodnotu prinesie koberček. Má okrem toho, že vyzerá krásne, ešte inú funkciu?

Dizajnové koberčeky do kúpeľne

Po kúpeli potrebujeme chvíľu odpočinku. Dráždivá, studená a klzká podlaha v kúpeľni v nás však vyvoláva nepríjemný pocit. Niet divu, nikto z nás to nemá rád! Je čas sa s týmto problémom vysporiadať raz a navždy. Riešením je krásny a funkčný kúpeľňový koberček. Poskytuje výnimočný komfort pre nohy. Ak kúpeľňu vybavíme týmto prvkom, nemusíme sa obávať možného pádu na klzkú a mokrú podlahu.

Veľký výber kobercov a protišmykových rohoží

Vinylový koberček zhotovený z 15 % z polyesterovej tkaniny a z 85 % z PVC je k dispozícii v mnohých rôznych veľkostiach, rôznych vzoroch a tvaroch. Podklad koberca obsahuje PVC penu s hrúbkou 2 mm, zatiaľ čo gramáž činí 1000g/m 2. Koberčeky môžete tiež zabezpečiť protišmykovou rohožou, vďaka ktorej sa nebudú premiestňovať po klzkom povrchu dlaždíc. Koberček môžete umiestniť nielen pri vani, ale aj pri umývadle a toalete – a tým poskytnete všetkým pocit pohodlia. Výberom súpravy kúpeľňových koberčekov ušetríte vám a členom domácnosti čas. Po každom kúpeli už nebudete musieť vyťahovať mop a podlahové utierky. Jednoduchým a rýchlym spôsobom môžete udržať čistotu a poriadok.

Aký koberec sa osvedčí vo vašej kúpeľni?

Ak premýšľate, aký vzor a farba sa vo vašej kúpeľni osvedčí, zoznámte sa s našou širokou ponukou kúpeľňových koberčekov. Určite sa vám ich bude páčiť viac. Najprv zvážte predovšetkým veľkosť. Príliš veľký koberček sa do kúpeľne nevojde, ale príliš malý nesplní vaše očakávania. Preto si môžete vybrať klasický štvorcový model. Perfektne sa hodí do pomerne dlhej kúpeľne. Ak je však vaša kúpeľňa menšia, najlepšou voľbou pre vás bude guľatý koberček.