Vinylové koberce obdĺžnikové

Zvýraznite svoj interiér obdĺžnikovým vinylovým kobercom

Prednosťami PVC kobercov sú o. i.: modernosť, univerzálnosť a ľahké čistenie. Vďaka svojej funkčnosti sa stávajú ideálnym dekoratívnym prvkom do každého interiéru, v ktorom chýba osobitý dôraz. Obdĺžnikové vinylové koberce vďaka svojim neobvyklým vzorom a motívom dodajú každému priestoru skvelý vzhľad. V našej kolekcii vysokokvalitných PVC kobercov si každý nájde vzor zodpovedajúci jeho vkusu. Vyberte si zo vzorov, ktoré čerpajú inšpiráciu zo sveta prírody, geometrických motívov v decentných odtieňoch alebo farebných šablón, ktoré iste budú ideálnym pozadím pre doplnky v rôznych štýloch.

Dekorácia priestoru praktickým a obdĺžnikovým PVC kobercom

Vinylové koberce sú vyrobené z plastu. Vďaka tomu na ich povrchu nevznikajú podmienky pre hromadenie prachu a vývoj patogénnych mikroorganizmov. Preto sa odporúča používať ich v miestnostiach, kde sa zdržiavajú alergici. Obdĺžnikové vinylové koberce sú moderným dekoratívnym prvkom, ktorý dodá každému priestoru osobitý vzhľad.

Obdĺžnikové vinylové koberce – moderný doplnok do každého interiéru

PVC koberce sú z hľadiska montáže moderným a jednoduchým spôsobom, ako zvýrazniť spálňu, obývaciu izbu a detský priestor. Vďaka svojej odolnosti sa obdĺžnikové vinylové koberce veľmi dobre osvedčia v často používaných miestnostiach, ako je kúpeľňa alebo kuchyňa. Inovatívny koberec je veľmi zaujímavým dekoratívnym prvkom, vďaka ktorému môžeme vytvoriť skvelý charakter svojho interiéru, ktorý bude priťahovať pozornosť členov domácnosti a hostí.