Koberce do detskej izby

Bezpečné a odolné koberce pre deti

Hlavnou činnosťou ako mladých, tak aj starších detí, je zábava. Môže mať rôznu formu a konať sa na rôznych miestach. Tie najmenšie deti však trávia drvivú väčšinu času vo svojej izbe. Použitie vinylového koberca ochráni podlahu pred poškodením alebo nečistotami a krásne vzory kobercov dodajú detskej izbe zaujímavejší vzhľad. O výzdobe a doplnkoch do interiéru dieťaťa najčastejšie rozhodujú rodičia. Ich voľba sa väčšinou pohybuje hlavne okolo pastelových vzorov a jemných farieb, vďaka ktorým vyzerá detská izba krásne a útulne. Rovnako je to v prípade behúňov. Ich hlavnou úlohou je okrem estetických hodnôt zaistiť aj bezpečnosť dieťaťa. Detské koberce tiež pomáhajú vytvárať príjemné a antialergické prostredie.

Detské koberce rôznych rozmerov a tvarov

Koberce do detskej izby by mali zmierniť možné pády, ale tiež chrániť deti pred chladom podlahy. Tieto požiadavky spĺňa vinylový koberec s gramážou 1000 g/m2. Je pevný, odolný voči všetkým druhom nečistôt, voči roztrhnutiu a ohýbaniu. Navyše je vďaka svojim antistatickým vlastnostiam aj ideálnym riešením pre alergikov. PVC koberce sú vyrobené z netoxických farbív, a preto je ich použitie pre deti bezpečné. Obdĺžnikové, farebné, oválne, nepravidelných tvarov. Ponúkame desiatky vzorov a motívov s obľúbenými detskými hrdinami. Našu ponuku neustále aktualizujeme na základe najnovších trendov medzi najmenšími deťmi. Jedna vlastnosť je však spoločná a nemenná – najvyššia kvalita!

Koberček, ktorý premení izbu vášho dieťaťa!

Do chlapčenskej izby odporúčame zvoliť koberec s futbalovými, abstraktnými alebo zvieracími prvkami. Dobrým riešením môže byť aj koberček s postavami z obľúbených rozprávok alebo futbalistov. Interiér dievčenskej izby bude dobré ladiť s PVC kobercom s prvkami kvetín, rozprávkovými postavami – princezien alebo rytierov. V ponuke máme aj univerzálne motívy, ktoré sa dobre osvedčia pri oboch variantoch izieb. Sú to prvky z populárnych hier alebo grafiky priamo zo sveta prírody, veľmi obľúbené chlapcami aj dievčatami.

Nájdite pre dieťa svoj vysnívaný koberček

Prí kúpe koberca do detskej izby sa rodičia často zameriavajú len na veľkosť, farebné prevedenie a kvalitu. K tejto záležitosti pristupujú veľmi prakticky. Medzitým zabúdajú, že koberec môže slúžiť aj k zábave. Aké hry sa teda môžeme hrať na koberci? Odpoveď je veľmi jednoduchá! Stačí si kúpiť model pripomínajúci závodnú dráhu, bludisko alebo hraciu dosku. Môže to byť tiež vinylový koberec predstavujúci interiér domu, ktorý je alternatívou k drahým domčekom pre bábiky. Takéto riešenie vaše deti určite poteší a poskytne im zábavu na dlhú dobu. Zábavu možno zaujímavým spôsobom spojiť s učením. Ak sa rozhodnete pre kúpu vinylového koberca s písmenkami alebo číslami, nebudete musieť podnecovať svoje deti k učeniu. Deti si samy začnú príjemným spôsobom osvojovať učivo prezentované na koberčeku. Srdečne vás pozývame na nákup veľmi kvalitného vinylového koberca. Garantujeme, že vytvorí krásny a zároveň bezpečný a pohodlný priestor na hranie. Ak máte akékoľvek otázky alebo pochybnosti, kontaktujte nás. Naši poradcovia vám pomôžu rozptýliť všetky pochybnosti a poradia vám s výberom vhodného koberca do detskej izby.