Koberec do predsiene

Vinylové koberce do predsiene

Neprehliadnuteľným miestom po vstupe do bytu alebo domu je predsieň. Práve tu nechávame topánky a vrchné oblečenie. Najčastejšie spolu s topánkami prinášame veľa prachu alebo blata, ktoré neskôr roznášame po celom byte. Existuje niečo, čo pomôže zabrániť takýmto situáciám a tiež udržať poriadok po dlhšiu dobu? Určite áno! Sú to praktické a odolné vinylové koberce. Pri rozhodovaní sa o kúpe krásneho koberčeku do predsiene sa musíme riadiť veľkosťou tohto interiéru. Ak máme k dispozícii väčšiu miestnosť, môžeme zvoliť obdĺžnikový alebo štvorcový koberec. Naproti tomu v menšej/užšej predsieni alebo chodbe budú najvhodnejšie malé vinylové koberce. Ak chcete staviť na výrazné, odvážne a módne interiéry, vyberte si vinylové koberce v tvare oválu alebo kruhu. Koberec do predsiene nemôže byť príliš malý, pretože bude veľkosťou pripomínať rohožku. S veľkosťou to tiež nemôžeme preháňať, pretože nemusí pokrývať celý povrch. Nezabudnite však, že jeho vzhľad by mal zodpovedať predovšetkým nášmu vkusu.

Rozmanitosť kobercov za prijateľnú cenu

Moderné vinylové koberce sú vyrobené z 85 % z PVC tkaniny a z 15 % z polyesteru. Takéto zloženie zaručuje odolnosť proti rozťahovaniu, ohýbaniu alebo roztrhnutiu. Sú tiež odolné voči vlhkosti. Na chodbe sme veľmi často, takže je dobré sa postarať aj o bezpečnosť, a to zvolením koberca s protišmykovým podkladom.

Vinylový koberec – módny a funkčný doplnok

Móda vo výzdobe bytov sa mení veľmi často. Už dlhšiu dobu narastá trend vo výbere PVC koberčekov s geometrickým vzorom. Tento vzor nielenže vyzerá krásne, ale je aj praktický – nečistoty, ktoré na ňom vzniknú, sú takmer nepostrehnuteľné. Preto je bezpečnejšie zvoliť koberček tmavších farieb a so vzormi. Vďaka tomu nebudeme nútení ho často čistiť. Okrem obľúbených geometrických vzorov ponúkame tiež o. i. Marocké a orientálne vzory alebo mozaiky. K obľúbeným patria tiež PVC koberce v boho a retro štýle. Odporúčame vám, aby ste sa podrobnejšie zoznámili so širokou ponukou nášho obchodu!