Koberce na terasu vo vintage/retro štýle

Vinylové koberce vo vintage štýle

Vintage štýl kombinuje minulosť so súčasnosťou. Ide o návrat ku koreňom pomocou charakteristických dekoratívnych prvkov zo starých čias. Vďaka svojej jedinečnosti a nadčasovosti zdôrazní výnimočný a individuálny charakter každého priestoru. Naša kolekcia nádherných kobercov vo vintage štýle je zbierkou odkazov na klasické vzory a trendy. Hľadáte vhodný vonkajší koberec, ktorý urobí váš priestor zaujímavejším? V našom obchode nájdete jedinečné motívy v rôznych farbách, ktoré vám pomôžu vybrať vhodný PVC koberec dokonale prispôsobený vášmu štýlu. Máte už svoj dokonalý vzor a farbu? Alebo možno stále váhate? Ak áno, venujte pozornosť našej kolekcii vintage kobercov na záhradu a terasu. Pri troche času a kreativity vytvoríte s našimi retro kobercami nádherné a nadčasové miesto s dušou.

Vonkajšie koberce v retro štýle

Záhrady, terasy, balkóny alebo verandy, vyzdobené retro kobercami, budú ideálne pre tých, ktorí ocenia klasickú elegantnú jednoduchosť, vyváženosť a ľahký dizajn. Koberce v štýle vintage budú vynikajúcou kulisou pre iné oldschoolové dekoratívne prvky, čo v konečnom dôsledku povedie k vytvoreniu fantastického interiéru, ktorý bude v súlade s vašimi záľubami. Terasové koberce vám pomôžu vytvoriť jedinečný priestor, či už ide o starú mozaiku, alebo trendy motív.

Klasické terasové koberce v modernej podobe

Retro koberce sú moderným a originálnym riešením výzdoby vášho priestoru. Z hľadiska montáže je to jeden z najjednoduchších spôsobov výzdoby verandy, balkóna alebo terasy. Osobitý dizajn a kvalitný materiál zabezpečí, že sa váš vintage koberec nebude trhať, stláčať a šúpať. Použitie tohto druhu ornamentu bude vynikajúcou alternatívou dlhých rekonštrukcií a vysokých nákladov na renováciu podlahy. Stavte na inovácie počas premeny domáceho zákutia a vdýchnite miestnosti osobitý charakter, a to všetko vďaka fascinujúcim a zaujímavým vzorom. Presvedčte sa, aké môže byť jednoduché vyzdobiť váš domov vonkajšími kobercami a vychutnajte si jedinečný vzhľad nového priestoru.